Kuchyne na mieru so štipkou exkluzivity si zamilujete

Hotové kuchynské zostavy a typizovaný sektorový nábytok nie sú práve tá správna šálka kávy pre vás?

Ak ste fanúšikom nábytku na mieru, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré nájdete výhradne pod značkou Dalno. Exkluzívna čerešnička na torte v podobe jedinečného dekoru alebo doplnkov dokážu vašu kuchyňu či akýkoľvek interiér pozdvihnúť na vyššiu úroveň.

Nadčasový dekor, ktorý neomrzí ani po rokoch

Hoci je dnes na trhu množstvo dekorov a farebných variantov, do ktorých môžete svoju kuchyňu zahaliť, módne trendy sa menia aj v oblasti, akou je nábytkový dizajn. To však neplatí, ak si vyberiete niektorý z nadčasových dekorov.

Nesmrteľné drevo v prírodnej podobe

Interiér kuchyne v kombinácii s dreveným dekorom pôsobí nielen hrejivým dojmom. Príjemnú atmosféru a “vôňu domova” vytvorí zaručene i o niekoľko rokov. Tmavšie alebo bledšie odtiene dekoru Dub Halifax ponúkajú priam nekonečné možnosti na farebné prevedenie kuchyne na mieru, ktoré má skutočne šmrnc.

Čierna matná ako magnet pre oči

Čierna v kuchyni? A prečo nie? Vysokolesklé biele kuchyne si istú dobu svoj trend držia, ich opak však dokáže očariť na prvý pohľad. Vlastne na každý ďalší, keď do kuchyne vstúpite. Elegantné riešenie s nádychom tajomna. To je prevedenie Dalno kuchyne EVERMATT čierna. Vďaka jedinečnej technológii navyše dokonale odolná voči poškriabaniu a nevkusným otlačkom prstov.

Kuchyňa zaliata v “cemente”

Tomu sa vraví skutočná nadčasovosť. Jemný svetlý alebo univerzálny tmavší odtieň kuchynského dekoru Chromix od Dalno ocenia všetci, ktorých fascinuje minimalistický štýl, čisté línie a industriálny dizajn. S jedinečnými doplnkami alebo kombináciou s iným dekorom vznikajú útulné a zároveň praktické kuchyne na mieru.

Interiér zladený do najmenšieho detailu

V Dalno kuchyne a interiéry vieme, že na detailoch záleží. Sú pre nás kľúčové nielen pri výrobe, ale aj samotnej ponuke produktov pod našou značkou. Preto sme vyvinuli koncept ALL IN ONE, vďaka ktorému môžete s kuchynským dekorom zladiť aj zvyšný interiérový nábytok vo vašej domácnosti. Moderné otvorené priestory tak ponúkajú možnosti zamerať sa na detaily do poslednej bodky. Dokonca i v prípade, ak sa svoj nábytok rozhodnete doplniť o niekoľko rokov neskôr.

Doplnky sú dôležitou súčasťou každého interiéru

A rozhodne patria aj do kuchyne. Policový systém CLEVER CUBE, ktorý nájdete exkluzívne v Dalno, ponúka presne to, čo mnohým doplnkom chýba. Otvára priestor vašej fantázii a všestrannému využitiu.

Či už sa rozhodnete pre praktický policový úložný priestor alebo dizajnový doplnok, jedno je isté. Prirodzený vzhľad a nenáročná manipulácia sú dôvody, prečo si poviete, že opäť raz platí staré známe pravidlo “v jednoduchosti je krása”.

Ak práve riešite novú kuchyňu a hľadáte vhodného dodávateľa, nezabudnite si prečítať článok na našom blogu, ktorý vám objasní 4 dôvody, prečo sa rozhodnúť pre Dalno kuchyne.

Alebo nás priamo kontaktujte, radi zodpovieme všetky vaše prípadné otázky.

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
Čítať článok
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Čítať článok