Vitajte v Dalno alebo ako fungujú partnerské štúdiá

Dnes má takmer každý, kto sa chystá na realizáciu novej kuchyne alebo jej rekonštrukciu, prehľad o výrobcoch a značkách pôsobiacich na slovenskom trhu. Dalno kuchyne patria k vyhľadávaným dodávateľom. Zaujíma vás princíp, na akom partnerské štúdiá DALNO fungujú a aké výhody pre našich zákazníkov s tým súvisia?

PARTNERSKÉ ŠTÚDIÁ DALNO NA SPÔSOB FRANCHIZY

Možno vás na úvod prekvapí, že každé štúdio DALNO kuchyne má svojho vlastného majiteľa. Znamená to, že jednotlivé predajné miesta fungujú spôsobom franchisingu. Koncept DALNO je však zachovaný vo svojej jednotnej podobe.

S rovnakými výrobkami a službami sa môžete stretnúť na každom jednom z cca 30 partnerských štúdií.

Franchising prináša výhody

Tento model prevádzkovania sa po rokoch značke DALNO skutočne overil. I vďaka nemu je dnes na Slovensku vybudovaná silná sieť partnerských miest od Malaciek až po Michalovce. Kamkoľvek však vstúpite, môžete očakávať rovnako kvalitnú výrobu produktov a odborné poradenstvo spolu s doplnkovými službami, ktorými Dalno kuchyne a interiéry deklarujú.

Napriek tomu, že je každá prevádzka samostatným podnikateľským subjektom, realistický 3D návrh vám profesionálny predajcovia spracujú podľa vašich požiadaviek práve tak v Žiline, ako i v Senci. Všetky predajné miesta disponujú dokonale vybaveným vozovým parkom a samozrejme, tým najdôležitejším. Oporou a overenými riešeniami značky DALNO.

Presná výroba, kvalitné materiály, kovanie s doživotnou zárukou a inovácie sú dôvody, prečo nás zákazníci vyhľadávajú a prečo je našou hlavnou prioritou výroba špičkových kuchýň na mieru a poskytovanie služieb, ktoré našim zákazníkom skutočne pomôžu.

Nároky na jednotlivé partnerské štúdiá

Stať sa predajným miestom pod hlavičkou DALNO TRADE však nie je jednoduché. V Dalno kuchyne kladieme veľký dôraz na požiadavky pre jednotlivých predajcov. Okrem odborného zaškolenia a predajných zručností, je hlavným cieľom každého franchisanta – partnerského štúdia, dodržiavanie základného princípu, ktorým sa DALNO riadi už roky. A tým je spokojnosť zákazníka.

Hoci samotná výroba kuchyne alebo nábytku spadá výhradne pod centrálnu výrobu DALNO, od návrhu až po montáž sprevádza zákazníkov realizáciou interiéru samotné partnerské štúdio. Každé predajné miesto je tak podrobené dôkladnému testovaniu odbornosti a kvality doplnkových služieb.

VÝHODY PARTNERSKÝCH ŠTÚDIÍ DALNO PRE ZÁKAZNÍKOV

Za overenou značkou a kvalitnou kuchyňou dnes nemusíte cestovať ďaleko. Vďaka konceptu franchisingu, ktorý sa nám v DALNO osvedčil, nájdete partnerské štúdio pod hlavičkou Dalno kuchyne neďaleko svojho bydliska. V ktoromkoľvek z nich vám odborní predajcovia navrhnú a zrealizujú kuchyňu na mieru z kvalitného materiálu a službami, vďaka ktorým ju získate bez zbytočných starostí, nabehaných kilometrov či nič nehovoriacich cenových ponúk.

Zo skúseností vieme, že mnohí predajcovia vytvoria návrh či kaukuláciu kuchyne tak, aby jednoducho zapadla do konceptu. V predajných miestach DALNO TRADE však chceme docieliť, aby boli naši zákazníci spokojní nielen s nákresom na papieri. Výroba kuchyne na mieru znamená, že si vypočujeme vaše požiadavky, odporučíme najvhodnejšie riešenie a napokon vytvoríme miesto, ktoré sa stane srdcom vášho domu či bytu.

Dizajnovo prepracované a najmä dokonale funkčné kuchyne na mieru, ktoré majú hlavu a pätu. To je dôvod, prečo Dalno kuchyne odporúčajú naši spokojní zákazníci svojim známym i po rokoch ich užívania.

A záväzok, ktorým sa riadi každé naše partnerské štúdio.

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
Čítať článok
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Čítať článok