Interview pre Top Bývanie

Prečítajte si interview pre Top Bývanie.

1. Kuchyne na mieru sú čoraz žiadanejšie, prečo je to tak?

Kuchyňa na mieru značí, že sa neprispôsobujete Vašej kuchyni, ale kuchyňa sa prispôsobuje Vám a to maximálne na mieru, teda aj do posledného milimetra. Čoraz viac sú zákazníkmi dopytované individuálne požiadavky na kuchynské linky do rôznych atypických priestorov. Pri kuchyniach na mieru má zákazník možnosť uskutočniť svoje predstavy, bez akýchkoľvek limitov.

2. Na čo kladiete najväčší dôraz pri navrhovaní kuchyne?

V prvom rade je to idea zákazníka, ktorú sa snažíme zhmotniť. Okrem estetickej stránky kladieme dôraz najmä na funkčnosť a praktickosť. Každú kuchyňu navrhujeme tak, aby obsahovala potrebnú dávku ergonómie.

3. Každá kuchyňa je originálom?

Vytrvalosť a originalita nás radí medzi slovenskú špičku vo výrobe kuchynských liniek. Každá kuchynská linka je odlišná, každý typ niečím zaujímavý, bez opakovaného scenáru. Individuálne nadmieru, prispôsobené na mieru. U nás sériová výroba nemá miesto, nakoľko si každá kuchynská linka nesie svoj príbeh od počiatočného 3D návrhu, cez celý priebeh výroby, až po realizáciu u zákazníka doma.

4. Aké farebné kombinácie patria k najpopulárnejším?

Je to naozaj individuálne, nakoľko naozaj každá zákazka sa “mieša “ podľa osobitého vkusu zákazníka.

Medzi najpreferovanejšie štýly patria tieto kombinácie:

  • Teplo domova ( čaro dreva v kombinácii s jemným odtieňom bielej či vanilky)
  • Nadčasový dizajn (v industriálnom duchu s priemyselným nádychom)
  • Dávka útulnosti (Zemité farby, ktoré robia domov domovom)

5. Od čoho sa odvíja cena kuchyne na mieru?

Cenovú hladinu kuchyne ovplyvňuje nespočetné množstvo faktorov. Veľkosť kuchyne, dispozičné riešenie, výber dekoru (k dispozícii je viac ako 200 voliteľných dekorov rozdelených do cenových hladín), voľba materiálu (akrylát laser edge, mat, evermatt, vysoký lesk – striekaný, dýha, masív), ale predovšetkým vnútorné vybavenie, ktoré sa dá definovať ako najdrahšia časť kuchyne.

6. Na čom sa oplatí a neoplatí pri kuchyni šetriť?

Nie je služba ako služba .Dôležitými prvkami pri kuchynskej linke je vnutorné vybavenie a používané výrobné technológie. Dôraz kladieme na vysoko kvalitné materiálové prevedenie, typy kovaní, povrchovú úpravu a každým dňom sme o krok vpred nielen dizajnovo, ale aj technologicky. Lebo len vtedy platí „ať slouži léta“. Najmodernejšie výrobné technológie u nás (NaNo technológia, Laser Edge, PUR Technológia) prinášajú 4. priemyselnú revolúciu v praxi.

7. Ak si dá človeka naceniť tú istú kuchyňu v rôznych konkurenčných štúdiách, cena je vždy iná. Čím to je?

Nepredávame hotový výrobok, ktorý vidíte na obrázku. Vždy vyrábame produkt pre konkrétneho zákazníka, nemáme preddefinované úrovne skriniek, ideme na mieru do priestoru u zákazníka doma. Keď sa vyrába kuchyňa pre p.Dalnakovú, nemôže byť rovnaká cena pre p.Nedalnakovu, pretože kuchyne idú do dvoch rôznych priestorov, teda odlišné veľkosťou s inou kombináciou dekorov, povrchovou úpravou, rozličnou skladbou rozloženia a čo je veľmi podstatné vnútornou výbavou. Kuchynská linka bola napr. pre zákazníka v cenovej hladine 4500€, avšak, ak z nej vyberiem 2 výsuvné potravinové skrine, ktoré zákazník požadoval, napr. miesto policového systému, kuchyňa bude v cene 3500€. Na pohľad rovnaká, cenou odlišná. A takýchto zmien je hlavne pri kuchyniach naozaj veľa. Zmeny, ktoré pri pohľade na foto nevidieť, ale cítiť v odraze ceny. Navyše, je málo pravdepodobné, že v dvoch rozličných konkurenčných štúdiách nacenia tú istú kuchyňu rovnako. Zväčša každý výrobca používa rozličné druhy kovaní, typy materiálov, či výrobné procesy. Preto je cena takmer vždy odlišná.

8. Čo všetko u vás nájdete?

– kompletné zariadenia interiérov, kuchynské linky, vstavané skrine, spálňové zostavy, obývacie zariadenia, kancelárske priestory, ambulancie, salóny, reštauračné zariadenia.
– kompletné vybavenie kuchynských liniek vrátane spotrebičov, drezov, batérii, sorterov atď.
– 3D vizualizácia a vypracovanie cenovej kalkulácie v štúdiách pre Vaše interiéry úplne ZDARMA.
– vysokokvalitné materiály (viac ako 200 voliteľných dekorov), kovania od renomovaných dodávateľov s doživotnou zárukou
– 5-ročná záruka na kuchynské linky.
– vlastný vozový park, pre bezpečné doručenie priamo do Vašich domovov
– garantovaný záručný a pozáručná servis
– vyškolení montážni pracovníci

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
Čítať článok
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Čítať článok