Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru

Dalno kuchyne prichádzajú na trh s výrobou nového radu kuchýň, pod názvom EXPRES kuchyne. Ide o kuchyne skutočne na mieru od slovenského výrobcu DALNO KUCHYNE.

Už názov napovedá, že najväčším benefitom EXPRES kuchýň je rýchlosť. Od podpisu záväznej objednávky až po výrobné vyhotovenie totiž ubehne 10 pracovných dní. Ak vám práve napadlo, že kuchyňu môžete mať predsa u predajcov hotových katalógových kuchýň v podobnom časovom horizonte, o opaku vás presvedčí naše eso v rukáve.

Spoznajte náš nový rad EXPRES kuchýň na mieru. A to s expresne rýchlou výrobou.

EXPRES kuchyne sú totiž na mieru. Znamená to, že sa na milimeter presne prispôsobia rozmerom vašej kuchyne. Žiadne chýbajúce centimetre, prečnievajúce skrinky alebo chýbajúci diel, ktorý sa už do vyhradeného priestoru nezmestil. EXPRES kuchyňa je skutočne na mieru. A doma ju budete mať skôr, než prídete na to, čo navariť.


 

Aké sú výhody expres kuchýň?

 • Bezkonkurenčná cena kuchyne na mieru

  Ceny kuchýň na mieru sa pohybujú v tisícoch eur. Všetko samozrejme závisí od požiadaviek zákazníka. EXPRES kuchyne však vďaka svojmu unikátnemu konceptu ponúkajú riešenie, ako ušetriť. Ak si k tomu prirátate benefit, že svoju kuchyňu môžete mať vyrobenú už do desiatich pracovných dní, je cena argument, ktorý v porovnaní s ostatnými výrobcami obstojí na výbornú.

  Pýtate sa, ako je to možné? Optimalizáciou širokej ponuky vybraných druhov skladových dekorov a materiálov, vybraných typov skriniek s úpravou rozmerov na mieru do posledného milimetra a vybranými typmi úchytiek, prinášame rovnako kvalitné kuchyne na mieru a navyše s bezkonkurenčnými cenami.

 • Dostupná kuchyňa na mieru, kdekoľvek ste

  Za novou kuchyňou nemusíte cestovať stovky kilometrov. Dalno Kuchyne sú renomovaným slovenským výrobcom kuchýň a interiérov už takmer 20 rokov. A jedno z autorizovaných štúdií DALNO máte celkom iste na blízku. A to nielen na Slovensku, ale aj v Česku. V každom štúdiu si môžete dať navrhnúť svoju kuchyňu na mieru, presne podľa svojich predstáv.

 • Kvalitné materiály a najmodernejšie technológie

  Kombinácia skúseného oka našich dizajnérov, najmodernejších technológií, materiálov a plne automatizovanej výroby je zárukou vašej spokojnosti.

  EXPRES kuchyne sú totiž rovnako, ako všetky ostatné kuchyne z dielne DALNO, vyrábané z tých istých materiálov a doplnené vnútorným vybavením a kovaním od overených značiek, ako sú Blum a Hettich.

Kuchyňa expresne rýchlo a predsa podľa vlastných predstáv

Zároveň platí, že si môžete v našich štúdiách dať navrhnúť kuchyňu na mieru v rôznych tvarových, či materiálových prevedeniach (kuchyňa s ostrovčekom, kuchyňa do tvaru písmena L, kuchyňa s barovým pultom… ). Tie zapadnú do vyhradeného priestoru, v ktorom by ste svoju novú kuchyňu chceli mať… Lebo sa riadime overeným receptom koľko chutí, toľko kuchýň.

Tá “naj” kuchyňa predstavuje pre každého vždy niečo iné. Niekoho presvedčí svetlá farebnosť, iných naopak výrazné a kontrastné prvky. Avšak vždy vo výsledku čakáme, že naša kuchyňa bude maximálne funkčná, použiteľná a v dizajnovom prevedení, ktoré zapadá do našej predstavy ideálneho interiéru. Expres kuchyňa spája spomínané vlastnosti, zmysluplné usporiadanie a oku lahodiaci dizajn v ktoromkoľvek prevedení. Vždy sa pripravuje podľa vašich požiadaviek a predstáv, a to samozrejme s pomocou odborných predajcov.

Expres Kuchyňa v prevedení Dub Tabak a Antracit Matt.

Ako získať kuchyňu na mieru bez dlhého čakania?

Dlhé čakanie na vysnívanú kuchyňu je presne to, čo veľa z nás od návrhu a samotnej realizácie kuchyne odrádza. V niektorých prípadoch je čakať dlhé mesiace dokonca veľkou prekážkou. Napríklad, ak je kuchyňa poslednou bodkou, ktorá vás zdržuje od nového bývania. Pri tvorbe kuchyne sa často trápime a hľadáme správne riešenie. S kuchyňou EXPRES sa však dokážete vyhnúť všetkým týmto nežiadúcim faktorom. Váš interiér získa nielen nádych moderného bývania, ale aj vysoko kvalitný účelný nábytok. Ako na to?

5 jednoduchých krokov k vysnívanej kuchyni

1. Vyberte si jedno z autorizovaných štúdií DALNO a dohodnite si konzultáciu

Dostupné autorizované štúdiá vám bez rozdielu ponúknu tie isté možnosti EXPRES kuchýň. Stačí, ak si vyberiete to, ktoré je najbližšie od miesta vašej realizácie. Objednajte sa na návrh a cenovú kalkuláciu vášho nábytku podľa toho, ako vám to najlepšie vyhovuje. Najvhodnejšie je spraviť tak telefonicky, ušetrí to čas a jednoduchým spôsobom vám to zaistí termín vašej nezáväznej konzultácie. Preto neváhajte navštíviť niektoré z autorizovaných štúdií Dalno.

Autorizované štúdio Dalno

2. Pripravte si podklady

Aby bolo plánovanie vašej novej kuchyne čo najefektívnejšie, na dohodnuté stretnutie je potrebné si priniesť potrebné podklady. V prípade, že ide o novostavbu, pôdorys miestnosti. Pokiaľ sa jedná o prerábku, je ideálne disponovať orientačnými rozmermi a fotkami priestoru.

Podklady k realizácii Dalno

3. Pýtajte sa, porovnávajte, konzultujte

Dohodnuté stretnutie je ideálnou chvíľou na všetky vaše otázky. Zaujíma vás spôsob výroby, či podrobnosti realizácie vašej kuchyne? Dokonca výrobné technológie alebo iné detaily, na ktoré sa naši zákazníci často pýtajú? V rámci konzultácie vám ich radi zodpovedajú kvalifikovaní pracovníci vybraného štúdia.

4. Vizualizácia vašej novej kuchyne na mieru

Už si ju viac nemusíte len predstavovať. Radi vám vaše sny zhmotníme do 3D vizualizácie.

3d vizualizácia Dalno

5. Výroba do 10 pracovných dní

Áno, výroba kuchyne trvá skutočne 10 pracovných dní, je však potrebné zohľadniť, že doprava a montáž je nadväzujúci proces, už plne v réžii autorizovaných štúdií.

Olepovačka

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
Čítať článok