O NÁS

  1. Domov
  2. /
  3. O nás

Našou prácou je výroba kuchynských liniek a interiérov skutočne na mieru v tej najvyššej kvalite.

Pri výrobe používame najmodernejšie plne automatizované výrobné technológie, ktorých výsledkom je dlhá životnosť interiérov. Spoločnosť DALNO TRADE dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh.

Práve prebieha proces výstavby nových priestorov výroby, ktorá sa bude rozprestierať na ploche viac ako 8000 m2.

Značka Dalno

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov.

Tvoríme hodnoty

Tajomstvo úspechu spočíva vo vytrvalosti a originalite, čo je tou najsilnejšou stránkou zakladateľa a majiteľa spoločnosti. “Ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj spraviť “. Walt Disney

Sme vám na blízku

Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 30. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Najväčší technologický progres

Viac o výrobe

Dnes vyrábame na najmodernejších, plne automatizovaných strojových technológiách na slovenskom trhu. V súčasnosti patríme medzi popredné značky a presadzujeme sa aj na zahraničnom trhu.

Viac o výrobe