O nás

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh.

Značka Dalno

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov.

Tvoríme hodnoty

Tajomstvo úspechu spočíva vo vytrvalosti a originalite, čo je tou najsilnejšou stránkou zakladateľa a majiteľa spoločnosti. 

“Ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj spraviť “. Walt Disney

Sme Vám na blízku

Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Najväčší technologický progres

Dnes vyrábame  na najmodernejších, plne automatizovaných strojových technológiách na slovenskom trhu. V súčasnosti patríme medzi popredné značky a presadzujeme sa aj na zahraničnom trhu.

Certifikácia

ZVÝŠENIE KONKURENCIESCHOPNOSTI A INOVATÍVNOSTI SPOLOČNOSTI DALNO TRADE S.R.O.

Cieľom projektu je zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti prostredníctvom vytvárania a rozširovania vyspelých kapacít pre vývoj produktov a služieb obstaraním novej inovatívnej technológie a jeje zavedením do výroby.

Dalno kuchyne
INOVÁCIA, ZVÝŠENIE TECHNOLOGICKEJ ÚROVNE A KONKURENCIESCHOPNOSTI SPOLOČNOSTI DALNO TRADE S.R.O.

Cieľom projektu je zvýšiť inovačnú kapacitu spoločnosti Dalno Trade, s.r.o. prostredníctvom zavedenia technologickej inovácie a organizačnej zmeny v podobe automatizovanej linky na olepovanie hrán.

Dalno kuchyne
Dalno kuchyne

VÝZVA ITMS2014+: 313012W801

Spololočnosť Dalno Trade, s.r.o. v rámci realizácie projektu Zavádzanie inteligentných inovácií do priemyselnej výroby spoločnosti Dalno Trade, s.r.o., ITMS2014+: 313012W801, vyhlasuje výzvu na obstaranie predmetu zákazky Automatizovaná linka na výrobu nábytkových dielcov s kolaboratívnym robotom a 3D skenovaním.

Splňte si svoj sen
o kuchyni na mieru

Vážený zákazník, teší nás váš záujem. Po vyplnení krátkeho formulára, vás budeme kontaktovať.
Prijmite pozvanie na konzultáciu pri dobrom kafé v niektorom z našich partnerských štúdií.

Dalno kuchyne

© DALNO TRADE s.r.o. | Všetky práva vyhradené.  
Vytvoril DSGN union

© DALNO TRADE s.r.o. | Všetky práva vyhradené. | Vytvoril DSGN union