Dalno kuchyne

Zobraziť kuchyne podľa

Časté otázky

3D kuchyne creator

O nás

Našou prácou je výroba kuchynských liniek a interiérov skutočne na mieru v tej najvyššej kvalite. Pri výrobe používame najmodernejšie plne automatizované výrobné technológie, ktorých výsledkom je dlhá životnosť interiérov. Spoločnosť DALNO TRADE dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh.

Práve prebieha proces výstavby nových priestorov výroby, ktorá sa bude rozprestierať na ploche viac ako 6000 m2.

Značka Dalno

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. 

Tvoríme hodnoty

Tajomstvo úspechu spočíva vo vytrvalosti a originalite, čo je tou najsilnejšou stránkou zakladateľa a majiteľa spoločnosti. 

“Ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj spraviť “. Walt Disney

Sme Vám na blízku

Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Najväčší technologický progres

Dnes vyrábame  na najmodernejších, plne automatizovaných strojových technológiách na slovenskom trhu. V súčasnosti patríme medzi popredné značky a presadzujeme sa aj na zahraničnom trhu.

Splňte si svoj sen
o kuchyni na mieru

Vážený zákazník, teší nás váš záujem. Po vyplnení krátkeho formulára, vás budeme kontaktovať.
Prijmite pozvanie na konzultáciu pri dobrom kafé v niektorom z našich partnerských štúdií.