Dalno kuchyne

Zobraziť kuchyne podľa

Certifikácie

Časté otázky

3D kuchyne creator

O nás

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh.

Spoločnosť Dalno dnes stojí na pevných základoch, ktoré sa rozhodla ukotviť. Výroba Dalno Trade už zahájila proces prípravy výstavby nových priestorov, ktorá sa bude rozprestierať na ploche viac ako 6000 m2.

Značka Dalno

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov.

Tvoríme hodnoty

Tajomstvo úspechu spočíva vo vytrvalosti a originalite, čo je tou najsilnejšou stránkou zakladateľa a majiteľa spoločnosti. 

“Ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj spraviť “. Walt Disney

Sme Vám na blízku

Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Najväčší technologický progres

Dnes vyrábame  na najmodernejších, plne automatizovaných strojových technológiách na slovenskom trhu. V súčasnosti patríme medzi popredné značky a presadzujeme sa aj na zahraničnom trhu.

Splňte si svoj sen
o kuchyni na mieru

Vážený zákazník, teší nás váš záujem. Po vyplnení krátkeho formulára, vás budeme kontaktovať.
Prijmite pozvanie na konzultáciu pri dobrom kafé v niektorom z našich partnerských štúdií.