O nás

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh.

Spoločnosť Dalno dnes stojí na pevných základoch, ktoré sa rozhodla ukotviť. Výroba Dalno Trade už zahájila proces prípravy výstavby nových priestorov, ktorá sa bude rozprestierať na ploche viac ako 6000 m2.

Značka Dalno

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov.

Tvoríme hodnoty

Tajomstvo úspechu spočíva vo vytrvalosti a originalite, čo je tou najsilnejšou stránkou zakladateľa a majiteľa spoločnosti. 

“Ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj spraviť “. Walt Disney

Sme Vám na blízku

Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Najväčší technologický progres

Dnes vyrábame  na najmodernejších, plne automatizovaných strojových technológiách na slovenskom trhu. V súčasnosti patríme medzi popredné značky a presadzujeme sa aj na zahraničnom trhu.

Certifikácia

ZVÝŠENIE KONKURENCIESCHOPNOSTI A INOVATÍVNOSTI SPOLOČNOSTI DALNO TRADE S.R.O.

Cieľom projektu je zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti prostredníctvom vytvárania a rozširovania vyspelých kapacít pre vývoj produktov a služieb obstaraním novej inovatívnej technológie a jeje zavedením do výroby.

Dalno kuchyne
INOVÁCIA, ZVÝŠENIE TECHNOLOGICKEJ ÚROVNE A KONKURENCIESCHOPNOSTI SPOLOČNOSTI DALNO TRADE S.R.O.

Cieľom projektu je zvýšiť inovačnú kapacitu spoločnosti Dalno Trade, s.r.o. prostredníctvom zavedenia technologickej inovácie a organizačnej zmeny v podobe automatizovanej linky na olepovanie hrán.

Dalno kuchyne
Dalno kuchyne

VÝZVA ITMS2014+: 313012W801

Spololočnosť Dalno Trade, s.r.o. v rámci realizácie projektu Zavádzanie inteligentných inovácií do priemyselnej výroby spoločnosti Dalno Trade, s.r.o., ITMS2014+: 313012W801, vyhlasuje výzvu na obstaranie predmetu zákazky Automatizovaná linka na výrobu nábytkových dielcov s kolaboratívnym robotom a 3D skenovaním.

Splňte si svoj sen
o kuchyni na mieru

Vážený zákazník, teší nás váš záujem. Po vyplnení krátkeho formulára, vás budeme kontaktovať.
Prijmite pozvanie na konzultáciu pri dobrom kafé v niektorom z našich partnerských štúdií.

Dalno kuchyne

© DALNO TRADE s.r.o. | Všetky práva vyhradené.  
Vytvoril DSGN union

© DALNO TRADE s.r.o. | Všetky práva vyhradené. | Vytvoril DSGN union