NaNoTeQ MaTT

  1. Domov
  2. /
  3. Technológie
  4. /
  5. NaNoTeQ MaTT

Dekoratívny povrch novej generácie

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne. NanoTeQ MaTT ukazuje novú cestu vo svete interiérového dizajnu. Je to extrémne matný nanotechnický materiál, ktorý prepožičiava povrchom dokonale zamatový vzhľad. Povrch, ktorý je opatrený vrstvou z nanovlákien, čím získava unikátne špecifické vlastnosti než bežné lamináty. Dekoratívny povrch zušľachťuje špeciálna nanotechnológia a použitie špeciálneho výrobného postupu, vďaka čomu je zamatový na dotykVďaka pozitívnym vlastnostiam je vhodný tak na horizontálne, ako aj vertikálne plochy. Dekoratívny povrch zušľachťuje špeciálna nanotechnológia a použitie špeciálneho výrobného postupu, vďaka čomu je zamatový na dotyk. 

4. dôvody prečo si NanoTeQ MaTT zamilujete:

Oderuvzdorný

Špecifickosť materiálu umožňuje povrch materiálu obnoviť do pôvodného stavu. Pri jemnom poškriabaní povrchu jemné ryhy rozleštíme pomocou horúcej vody a handričky. Pri väčšom poškodení škrabance opravíte pomocou klasickej žehličky. 

Bezotlačkový

NanoTeQ MaTT je bezotlačkový materiál.

Antibakteriálny

Povrch je antibakteriálny, ľahko čistiteľný, určený pre použitie v kuchyniach, kúpeľniach, v reštauráciách, v zdravotníctve či v školstve.

Odolný voči UV

Odolný voči ultrafialovému (UV) žiareniu, preto si zachováva stálofarebnosť počas celej svojej životnosti.