Kuchyňa, ktorá slúži roky? Zamerajte sa na technológie

Kuchyňa na mieru je často záležitosťou, ktorú neriešime na rok či dva.

Je srdcom domu alebo bytu, kde sa schádza celá rodina, a okrem toho spĺňa funkčné požiadavky, ktoré na ňu kladieme. A keďže ide o nemalú investíciu, každý, pochopiteľne, kladie dôraz nielen na dizajn, ale aj odolnosť a dlhovekosť.

Ak sa práve rozhodujete pre novú kuchyňu na mieru alebo vás fascinujú najnovšie trendy, je tento článok určený aj pre vás. Prečítajte si, ako môžu novodobé technológie a výrobné procesy výrazne ovplyvniť nielen výzor vašej novej kuchyne. Rozhodne majú čo povedať aj v tom, koľko vám kuchyňa bez známok opotrebovania vydrží a aký nápor kuchárskeho umenia vlastne znesie.

Technológia a postup výroby – dôležitý faktor kvality kuchyne

Každá dobrá gazdiná vie, že kuchyňa je kráľovstvom, ktoré musí nielen skvele vyzerať navonok. Dôležité je, aby bolo všetko na tom správnom mieste a “po ruke”. A napokon, aby bolo upratovanie a udržiavanie hračkou a nie otročinou, ktorá zaberie hodiny. Špeciálnym parametrom je faktor s krycím názvom odolnosť voči deťom, otlačkom prstov alebo dlaní a nešťastným kuchynským pokusom.

Odpoveď na otázku, na čo všetko pri výbere novej kuchyne na mieru prihliadať, je teda jasná. Okrem dizajnu a vybavenia sa zamerajte aj na technológie, aké sú pri výrobe použité a špeciálne úpravy, vďaka ktorým viete zvýšiť životnosť vašej kuchyne o desiatky rokov.

LASER EDGE – znesie viac, než si ste si dosiaľ dokázali predstaviť

Vďaka technológii LASER EDGE je dnes detailné spracovanie kuchynských dvierok na najvyššej úrovni. Kuchynským dvierkam vašej kuchyne tak zabezpečíte omnoho vyššiu odolnosť voči pôsobeniu tepla, vlhkosti alebo tekutiny. A, samozrejme, bezchybný dizajn. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na odolnejší povrch voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu či dokonca účinným čistiacim prostriedkom.

NaNo technológia – zabudnite na otlačky a dôkazy o nočných piknikoch

Aj vy ste si doteraz odopierali krásne kuchynské dekory z jediného praktického dôvodu? Tým časom dávno odzvonilo. Na nevkusné otlačky prstov môžete vďaka nadčasovému laku EVERMATT zabudnúť a dopriať si kuchyňu na mieru, po akej vaše srdce dávno túži.

Žiadne odlesky, 5x vyššia odolnosť v porovnaní s inými povrchovými úpravami a napokon aj vyššia odolnosť voči poškriabaniu a chemicky agresívnym prostriedkom. Vďaka NANO technológii bude vaša kuchyňa pripravená na každý útok drobných detských rúčok a neestetických otlačkov. Dokonca bez toho, aby ste museli jej povrch každý deň leštiť.

A príjemný bonus? Cena EVERMATT povrchovej úpravy výrazne nenabúra váš rozpočet na novú kuchyňu. Avšak mýty o zvýšenej starostlivosti o kuchynskú linku určite áno.

Pokrok vo výrobe znamená pokrok vo výrobkoch

V DALNO kuchyne vieme, že presnosť je pri výrobe kuchýň a nábytku na mieru dôležitým parametrom. Individuálny 3D návrh, detailné zameranie a vyhotovenie s dôrazom na milimetre sú základom, vďaka ktorému vám bude aj vaša kuchyňa slúžiť dlhšie, než by ste očakávali.

Ojedinelá robotická linka a procesy, ktoré podliehajú strojovej automatizácii, vyhotovia a spracujú každý diel nábytku efektívne a presne na mieru. Výrobná linka INDUSTRY 4.0 je tak spojením ľudskej fantázie v podobe jedinečných návrhov a automatizácie v procese výroby presne tam, kde je potrebná.

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
Čítať článok
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Čítať článok