Dalno kuchyne

Zobraziť kuchyne podľa

Časté otázky

3D kuchyne creator

Dalno Prešov

DALNO kuchyne

Naše BIO

<p>Na trhu s kuchynským a interiérovým nábytkom  pôsobíme 25 rokov a to od roku 1997.</p>
<p>Všetky tieto skúsenosti, ktoré sme nadobudli za tieto roky pretavujeme do odborného poradenstva pri navrhovaní a realizovaní Vašich interiérov.</p>

Na trhu s kuchynským a interiérovým nábytkom  pôsobíme 25 rokov a to od roku 1997. Všetky tieto skúsenosti, ktoré sme nadobudli za tieto roky pretavujeme do odborného poradenstva pri navrhovaní a realizovaní Vašich interiérov.

<p>Prečo sme sa stali partnermi DALNO?</p>
<p>V roku 1997 sme začali s vlastnou výrobou pod našou značkou, avšak raketovo-technologický rast, ktorým zaznamenával výrobca DALNO bol pre nás inšpiráciou a cieľom stať sa jeho partnerom.</p>
<p> </p>

Prečo sme sa stali partnermi DALNO? V roku 1997 sme začali s vlastnou výrobou pod našou značkou, avšak raketovo-technologický rast, ktorým zaznamenával výrobca DALNO bol pre nás inšpiráciou a cieľom stať sa jeho partnerom.  

<p>Potom ako sme dostali ponuku pridať sa k tímu DALNO ani chvíľu sme neváhali a uchopili sme to ako skvelú príležitosť.</p>
<p>Na základe týchto skutočností vám dnes vieme zaručiť nadčasový dizajn, kvalitu, profesionalitu a ľudskosť od prvého kontaktu až po realizáciu vašej kuchyne.</p>

Potom ako sme dostali ponuku pridať sa k tímu DALNO ani chvíľu sme neváhali a uchopili sme to ako skvelú príležitosť. Na základe týchto skutočností vám dnes vieme zaručiť nadčasový dizajn, kvalitu, profesionalitu a ľudskosť od prvého kontaktu až po realizáciu vašej kuchyne.

Na trhu s kuchynským a interiérovým nábytkom  pôsobíme 25 rokov a to od roku 1997.

Všetky tieto skúsenosti, ktoré sme nadobudli za tieto roky pretavujeme do odborného poradenstva pri navrhovaní a realizovaní Vašich interiérov.

Prečo sme sa stali partnermi DALNO?

V roku 1997 sme začali s vlastnou výrobou pod našou značkou, avšak raketovo-technologický rast, ktorým zaznamenával výrobca DALNO bol pre nás inšpiráciou a cieľom stať sa jeho partnerom.

 

Potom ako sme dostali ponuku pridať sa k tímu DALNO ani chvíľu sme neváhali a uchopili sme to ako skvelú príležitosť.

Na základe týchto skutočností vám dnes vieme zaručiť nadčasový dizajn, kvalitu, profesionalitu a ľudskosť od prvého kontaktu až po realizáciu vašej kuchyne.

DALNO kuchyne

Náš tím

Sme tí, ktorí zhmotnia Vaše predstavy o krásnom bývaní. Odborne vyškolení personál a poradenstvo je zárukou samozrejmosti. Tajomstvo úspechu spočíva vo vytrvalosti, precíznosti a originalite a to je tou najsilnejšou stránkou nášho tímu.
Vojtech Bojarský
dizajnér/konzultant
Alexander Bojarský
dizajnér/konzultant
DALNO kuchyne

Spojte sa s nami

Otváracia doba
Adresa
Telefón
DALNO kuchyne

Virtuálna prehliadka

Pripravujeme...

DALNO kuchyne

Realizácie interiérov

Konzultácia zadarmo