DALNO HLOHOVEC

  1. Domov
  2. /
  3. Štúdia
  4. /
  5. DALNO HLOHOVEC

Naše bio

Pracujeme s najmodernejšími technológiami a materiálmi. Používame dekoratívne povrchy novej generácie, ktoré obstoja aj v domácnosti s malými ratolesťami. NaNoTeQ MaTT – povrch novej generácie. Je to vysokomatný bezodtlačkový materiál, ktorého povrch pri jemnom poškriabaní, dokážete jednoducho rozleštením opraviť.

Príďte sa presvedčiť a prehliadnite si na vlatné oči vysokokvalitnú lakovanú kuchyňa Evermatt v Provence štýle, ktorá prináša do domácnosti eleganciu spojenú s trvanlivosťou. Jej povrch najvyššej kvality je navyše odolný voči odtlačkom prstov.

Alebo kuchyňu s elegantným a funkčným skrytým prechodom do špajze Chromix antracit | Dub Divoký. V dnešnej dobe, kuchyňa nie je len miestom prípravy jedál. Stáva sa centrom rodinného života a miestom, kde sa stretávajú blízki ľudia. Pri kuchyni z exkluzívneho materiálu Dub Cognac sa otvára priestor pre kombináciu praktickosti a elegancie. Navštívte nás a zistite viac.

Náš tím

Pripravíme pre vás originálny návrh, ktorý sa pod rukami kvalitného výrobcu a plne kvalifikovaných majstrov premení na reálnu kuchyňu u vás doma. Aby sme zrealizovali kuchynskú linku na mieru podľa vašich predstáv a možností interiéru a dosiahli želaný výsledok, radi sa staneme vašimi asistentmi pri plánovaní a prerábaní vášho domova. Poradíme vám, aký typ kuchynskej linky sa hodí do vášho priestoru, vytvoríme pre vás jedinečný návrh a vy sa môžete tešiť na moderné varenie v novej kuchyni DALNO.

Peter Srnka

Peter Srnka

dizajnér/konzultant

Lenka Srnková

Lenka Srnková

dizajnér/konzultant

Spojte sa s nami

Rezervujte si termín na nezáväzné stretnutie pomocou online formulára.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok: 10:00 - 16:30
Sobota: po dohode
Nedeľa: zatvorené

Kontakty

E-mail: hlohovec@dalno.sk
Adresa: Podzámska 41/A, 920 01
Telefón: + 421 903 717 658

Realizácie interiérov

Pozrite si výber z našich realizácií.