DALNO ČADCA

  1. Domov
  2. /
  3. Štúdia
  4. /
  5. DALNO ČADCA

Naše bio

V Dalno Čadca vytvárame kuchyne, ktoré oživia každý domov. Náš tím je zložený zo skúsených odborníkov, ktorí sa špecializujú na design a realizáciu kuchynských priestorov. Cieľom je navrhovať kuchyne, ktoré sú esteticky príťažlivé, plne funkčné a vyrobené tak, aby vydržali dlhé roky.

Kuchyne vytvárame z tých najkvalitnejších materiálov. Využívame len najlepšie materiály na trhu, vrátane pracovných dosiek od výrobcov ako TECHNISTIONE, SILESTONE, LAPITEC a DEKTON, doplnené o prvotriedne komponenty od značiek ako FRANKE, BLANCO, SCHOCK, Kessebohmer, Hettich a BLUM. Tieto značky zaručujú unikátnosť a dlhotrvajúcu kvalitu kuchýň. Ponúkame rozmanitý výber spotrebičov. Pre dokonalý kulinársky zážitok ponúkame spotrebiče od značiek Electrolux, Whirpool, Gorenje, AEG, BOSCH a SIEMENS, vrátane luxusnej série Siemens Studio-LINE a revolučných systémov BORA, ktoré zabezpečujú, že varenie bude každodennou radosťou Kuchyňa na mieru podľa vašich snov.

Naši experti sú tu, aby navrhli kuchyňu, ktorá presne zodpovedá vašim požiadavkám a očakávaniam. Prihliadame na vaše osobné preferencie, rozpočet a špecifický štýl, aby sme vytvorili kuchyňu, ktorá je nielen vizuálne atraktívna, ale aj praktická a odolná. Navštívte nás a objavte dokonalé kuchyne Dalno. Srdečne vás pozývame navštíviť náš showroom v Čadci, kde si môžete naše kuchyne obzrieť zblízka a poradiť sa s našimi odborníkmi.

Náš tím

Kuchyňa na mieru podľa vašich snov. Naši experti sú tu, aby navrhli kuchyňu, ktorá presne zodpovedá vašim požiadavkám a očakávaniam. Prihliadame na vaše osobné preferencie, rozpočet a špecifický štýl, aby sme vytvorili kuchyňu, ktorá je nielen vizuálne atraktívna, ale aj praktická a odolná.

Ing. Andrea Klieštiková

Ing. Andrea Klieštiková

dizajnér/konzultant

Katarína Franeková

Katarína Franeková

dizajnér/konzultant

Spojte sa s nami

Rezervujte si termín na nezáväzné stretnutie pomocou online formulára.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok: 8:30 - 16:30
Sobota: po dohode
Nedeľa: zatvorené

Kontakty

E-mail: cadca@dalno.sk
Adresa: Malá 2873, 022 01
Telefón: +421 911 523 872

Realizácie interiérov

Pozrite si výber z našich realizácií.