4 dôvody prečo realizovať váš interiér so slovenským výrobcom Dalno

Každým dňom sme o krok vpred technologicky aj dizajnom.

Zariaďujete? Alebo plánujete renováciu vášho bývania? V tom prípade sa určite pozeráte po dodávateľovi, ktorý váš nový vysnívaný interiér vytvorí. Prečítajte si tie najhlavnejšie argumenty, prečo sa zveriť práve do našich rúk.

1. PRACUJEME S TECHNOLÓGIAMI NOVEJ ÉRY

Každým rokom prichádzajú na trh nové technológie, ktoré robia naše bývanie a život príjemnejším. A to je presne cieľ, s ktorým vytvárame našim zákazníkom ich nové kuchyne, spálne alebo obývačky. Mať domov, kde sa môžeme cítiť príjemne, pohodlne a navyše s dizajnovým nábytkom, ktorý odráža ich predstavy, je snom každého z nás. Preto v DALNO vsádzame na inovácie a najnovšie trendy v technológiách.

NaNo technológia Evermatt

Vďaka technológii Evermatt je povrchová úprava materiálu neskutočne odolná voči akýmkoľvek odtlačkom. Dokonca i tým, pomocou ktorých ste doteraz dokázali zistiť, kto sa v noci zakrádal ku skrinke so sladkosťami.

Vysoká odolnosť voči chémii v čistiacich prostriedkoch a mechanickému poškodeniu sú dôvodom, prečo je Evermatt stále žiadanejší. Dokonca sa pohybuje v cenových reláciách podobných bežne používanej fólii.

Laser EDGE

Hrana pripevnená na dosku bez akejkoľvek viditeľnej špáry? S technológiou Laser EDGE je v DALNO dostupná pre všetkých našich klientov. Navyše bez použitia kvapky lepidla. Vďaka tejto inovácii budú hrany vášho nábytku odolnejšie voči teplu alebo vode.

PUR technológia

Prvotriedna odolnosť voči vode a vlhkosti urobí z vašej novej kuchyne nezničiteľnú pevnosť. S PUR technológiou budú hrany vašich skriniek nielen dokonale vodotesné, ale i odolné voči teplu. Príjemným bonusom navyše je dokonale pevný a priam neviditeľný spoj.

2. K VAŠIM POŽIADAVKÁM PRISTUPUJEME INDIVIDUÁLNE

Pri návrhu a realizácii interiérov sa zameriavame na to najpodstatnejšie. Vaše požiadavky a predstavy o budúcom bývaní. Práve tie sú odrazovým mostíkom k tomu, aby sme našim klientom dokázali vytvoriť domov, po akom túžia.

Pri spolupráci s nami očakávajte maximálne využitie priestoru, nadčasový dizajn a nápady, ako ešte väčšmi spríjemniť každodenné aktivity, akými sú varenie alebo relax v kruhu blízkych.

Tým najdôležitejším však je, že interiér s DALNO vyriešite pohodlne na jednom mieste bez toho, aby ste museli obetovať svoj drahocenný čas. Radi sa o vás postaráme komplexne. Od osobnej konzultácie a 3D návrhu, až po odbornú montáž a garantovaný záručný i pozáručný servis.

3. KLADIEME DÔRAZ NA KVALITNÉ MATERIÁLY A PREVEDENIE

Kvalitný materiál nie je pre nás fráza, ktorú používame pre získanie zákazníka. Roky skúseností nás naučili, že kvalita je pojem, ktorý skutočne prináša našim klientom komfortnejšie a trvácnejšie bývanie. Preto spolupracujeme s tými najlepšími európskymi dodávateľmi a certifikovanými materiálmi.

Výsledkom toho je fakt, že naše kuchyne tvoria kompletne strojovo lepené korpusy z materiálov 18 – 38 mm hrúbky. Vysoká odolnosť, pevnosť a výrobná presnosť tak dokážu predĺžiť vašej novej kuchyni životnosť o niekoľko rokov.

Kvalitný materiál, to nie je len korpus, ale i jeho srdce – vnútorné vybavenie a kovanie. Vďaka svetoznámym výrobcom, akými sú Blumm, Hettich alebo Kesseböhmer, garantujeme našim klientom doživotnú záruku na vnútorné vybavenie kuchýň z dielne DALNO.

NÁŠ TIP: Viac informácií o návrhu a cenovej kalkulácii v DALNO kuchyne a interiéry sa dočítate v tomto článku.

4. VYRÁBAME POMOCOU NAJMODERNEJŠÍCH STROJOV

Okrem materiálu je pri zhotovení nábytku dôležitý aj proces jeho výroby. A práve ten sme v DALNO vylepšili natoľko, že sa môžeme pýšiť unikátnou výrobnou linkou na slovenskom, ale i českom trhu. Každý jeden kúsok vášho nového nábytku tak pochádza z výroby s dôrazom na automatizáciu a dokonalú presnosť.

Jej základom je

✔robotická olepovacia linka

✔robotizovaný sklad hotových dielov

✔automatická vŕtacia linka

✔automatická linka na strojové lepenie a montáž korpusov

Nájsť toho najlepšieho dodávateľa na vyhotovenie nového nábytku, vysnívanej kuchyne alebo kompletného interiéru, nie je jednoduchá úloha. Aj na základe týchto 4 dôvodov si však môžete byť istí, že sa jej v DALNO zhostíme s tými najlepšími predpokladmi.

Stačí, ak si dohodnete konzultáciu na niektorej z našich pobočiek po celom Slovensku a ponuku šitú na mieru získate okamžite.

NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
NanoTeQ MaTT, revolúcia vo výrobe nábytku s Dalno kuchyne
Čítať článok
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Nový rad EXPRES kuchýň od výrobcu Dalno, spoznajte najrýchlejšie kuchyne na mieru
Čítať článok