Dalno kuchyne

Zobraziť kuchyne podľa

Časté otázky

3D kuchyne creator

Dalno Žilina – pripravujeme

DALNO kuchyne

Naše BIO

<p><strong>Tvoríme kuchyne, ktoré sú srdcom domova</strong></p>
<p>V Dalno Žilina sme tím skúsených profesionálov, ktorí sa venujú navrhovaniu a výrobe kuchýň. Našou vášňou je vytvárať kuchyne, ktoré sú nielen krásne, ale aj funkčné a odolné. Kombinujeme slovenskú kvalitu a inovatívny dizajn, aby sme vytvorili kuchyne, ktoré sa stanú srdcom vášho domova.</p>

Tvoríme kuchyne, ktoré sú srdcom domova V Dalno Žilina sme tím skúsených profesionálov, ktorí sa venujú navrhovaniu a výrobe kuchýň. Našou vášňou je vytvárať kuchyne, ktoré sú nielen krásne, ale aj funkčné a odolné. Kombinujeme slovenskú kvalitu a inovatívny dizajn, aby sme vytvorili kuchyne, ktoré sa stanú srdcom vášho domova.

<p><strong>Kuchyne vyrobené z tých najlepších materiálov</strong></p>
<p>Používame prvotriedne materiály od výrobcov EGGER, TECHNISTONE, SILESTONE, LAPITEC a DEKTON, ktoré sú doplnené o kvalitným kovaním Hettich ,BLUM ,Kessebohmer či vybavením od FRANKE, BLANCO, SCHOCK. Každá z týchto značiek prispieva k jedinečnosti a dlhodobej kvalite našich kuchýň.</p>

Kuchyne vyrobené z tých najlepších materiálov Používame prvotriedne materiály od výrobcov EGGER, TECHNISTONE, SILESTONE, LAPITEC a DEKTON, ktoré sú doplnené o kvalitným kovaním Hettich ,BLUM ,Kessebohmer či vybavením od FRANKE, BLANCO, SCHOCK. Každá z týchto značiek prispieva k jedinečnosti a dlhodobej kvalite našich kuchýň.

<p><strong>Ponúkame široký výber spotrebičov</strong></p>
<p>Na dokonalý zážitok z varenia pridávame spotrebiče od Electrolux, AEG, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS, vrátane exkluzívnej rady Siemens Studio-LINE a inovatívnych systémov varných dosiek integrovaným odsávaním značky BORA. Vďaka tomu vznikajú kuchyne, v ktorých je varenie každodenným potešením a zážitkom.</p>

Ponúkame široký výber spotrebičov Na dokonalý zážitok z varenia pridávame spotrebiče od Electrolux, AEG, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS, vrátane exkluzívnej rady Siemens Studio-LINE a inovatívnych systémov varných dosiek integrovaným odsávaním značky BORA. Vďaka tomu vznikajú kuchyne, v ktorých je varenie každodenným potešením a zážitkom.

Tvoríme kuchyne, ktoré sú srdcom domova

V Dalno Žilina sme tím skúsených profesionálov, ktorí sa venujú navrhovaniu a výrobe kuchýň. Našou vášňou je vytvárať kuchyne, ktoré sú nielen krásne, ale aj funkčné a odolné. Kombinujeme slovenskú kvalitu a inovatívny dizajn, aby sme vytvorili kuchyne, ktoré sa stanú srdcom vášho domova.

Kuchyne vyrobené z tých najlepších materiálov

Používame prvotriedne materiály od výrobcov EGGER, TECHNISTONE, SILESTONE, LAPITEC a DEKTON, ktoré sú doplnené o kvalitným kovaním Hettich ,BLUM ,Kessebohmer či vybavením od FRANKE, BLANCO, SCHOCK. Každá z týchto značiek prispieva k jedinečnosti a dlhodobej kvalite našich kuchýň.

Ponúkame široký výber spotrebičov

Na dokonalý zážitok z varenia pridávame spotrebiče od Electrolux, AEG, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS, vrátane exkluzívnej rady Siemens Studio-LINE a inovatívnych systémov varných dosiek integrovaným odsávaním značky BORA. Vďaka tomu vznikajú kuchyne, v ktorých je varenie každodenným potešením a zážitkom.

DALNO kuchyne

Náš tím

Navrhneme kuchyňu presne podľa vašich predstáv. Náš skúsený tím vytvorí kuchyňu, ktorá bude dokonale zodpovedať vašim predstavám. Zohľadníme vaše potreby, rozpočet a štýl, aby sme vytvorili kuchyňu, ktorá bude nielen krásna, ale aj funkčná a odolná.
Pavol Krčmárik
dizajnér/konzultant
DALNO kuchyne

Spojte sa s nami

Navštívte nás a objavte naše kuchyne. Pozývame vás, aby ste nás navštívili v našom showroome v Žiline. Tu si môžete prezrieť naše kuchyne na vlastné oči a porozprávať sa s našimi odborníkmi
Otváracia doba
Adresa
Telefón
DALNO kuchyne

Virtuálna prehliadka

Pripravujeme...

DALNO kuchyne

Realizácie interiérov

Konzultácia zadarmo