DALNO ŽILINA

  1. Domov
  2. /
  3. Štúdia
  4. /
  5. DALNO ŽILINA

Naše bio

Tvoríme kuchyne, ktoré sú srdcom domova

V Dalno Žilina sme tím skúsených profesionálov, ktorí sa venujú navrhovaniu a výrobe kuchýň. Našou vášňou je vytvárať kuchyne, ktoré sú nielen krásne, ale aj funkčné a odolné. Kombinujeme slovenskú kvalitu a inovatívny dizajn, aby sme vytvorili kuchyne, ktoré sa stanú srdcom vášho domova.

Kuchyne vyrobené z tých najlepších materiálov

Používame prvotriedne materiály od výrobcov EGGER, TECHNISTONE, SILESTONE, LAPITEC a DEKTON, ktoré sú doplnené kvalitným kovaním zn. Hettich, BLUM, Kessebohmer. Ďalej vybavením zn. FRANKE, BLANCO alebo SCHOCK. Každá z týchto značiek prispieva k jedinečnosti a dlhodobej kvalite našich kuchýň.

Ponúkame široký výber spotrebičov

Zážitok z varenia aj vďaka spotrebičom zn. Electrolux, AEG, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS, a to vrátane exkluzívnej rady Siemens Studio-LINE. Ďalším z inovatívnych systémov varných dosiek z našej ponuky je integrované odsávanie značky BORA. Vďaka tomu vznikajú kuchyne, v ktorých je varenie každodenným potešením a zážitkom.

Navrhneme kuchyňu presne podľa vašich predstáv

Náš skúsený tím vytvorí kuchyňu, ktorá bude dokonale zodpovedať vašim predstavám. Zohľadníme vaše potreby, rozpočet a štýl, aby sme vytvorili kuchyňu, ktorá bude nielen krásna, ale aj funkčná a odolná. Pozývame vás, aby ste nás navštívili v našom showroome v Žiline. Tu si môžete prezrieť naše kuchyne na vlastné oči a porozprávať sa s našimi odborníkmi.

Vaša dokonalá kuchyňa čaká práve tu, v štúdiu Dalno Žilina.

Náš tím

Sme tí, ktorí zhmotnia Vaše predstavy o krásnom bývaní. Odborne vyškolený personál a poradenstvo je zárukou samozrejmosti. Tajomstvo úspechu spočíva vo vytrvalosti, precíznosti a originalite, to je tou najsilnejšou stránkou nášho tímu.

Pavol Krčmárik

dizajnér/konzultant

Spojte sa s nami

Rezervujte si termín na nezáväzné stretnutie pomocou online formulára.

Otváracia doba

Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Nedeľa: zatvorené

Kontakty

E-mail: zilina@dalno.sk
Adresa: Komenského 19, 010 01
Telefón: +421 907 807 715

Realizácie interiérov

Pozrite si výber z našich realizácií.